Bestående av; 12 koppar med fat 4 koppar med fat 6 assietter 4+2 för tegods 12 assietter 1 skål
Åldersrelaterat slitage. Något sligen förgyllning
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10