Sidobord, 1800-talets mitt.

Sidobord, 1800-talets mitt.

Mahogny och mahognyfanerat. Oval bordsskiva med låsbar låda undertill. Längd 72 cm, bredd 50 cm, höjd 72 cm. Nyckel finns.

Renoverad. Lagningar. Kompletterad med senare skruvar. Torrsprickor. Smärre märken. Smärre spår av mask. Nyckel finns.

Utropspris
250 EUR