Bänk/blombord 2 dlr 1960-tal

Bänk/blombord 2 dlr 1960-tal

Teak mfl träslag, insats av formgjuten plast, 85x45x44 cm samt 141x45x44 cm

Bruksslitage. Repor. Nagg.

Utropspris
2 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

563. Gösta Adrian-Nilsson, I hamnen.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK