Kanonrör, 1900-tal

Kanonrör, 1900-tal

Prydnadskanon, gjutjärn. Längd 53 cm.

Slitage, märken.

Proveniens

Anders Hallengren, Författare

Utropspris
2 500 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?