Sidobord, möjligen England, 1800-talets början.

Mahogny och mahognyfanerat. En utdragbar låda. Låddragningen är i mässing. Bredd 71,5 cm x djup 41,5 cm x höjd 71 cm.

Åldersrelaterat slitage. Renoverad. Senare låddragning.

Klubbat pris
180
2 039
188
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
24 apr 18:05
180 EUR
24 apr 18:04
170 EUR
24 apr 18:04
160 EUR
24 apr 18:04
150 EUR
24 apr 18:04
140 EUR
24 apr 18:04
130 EUR
24 apr 18:03
120 EUR
24 apr 18:03
110 EUR
20 apr 8:34
100 EUR