Fanerat med mahogny. Läderklädd skiva, beslag av mässing med dekor av akantusblad och rocailler. Tre lådor, frånsidan med blindlådor. Lätt svängda ben. Längd 177, bredd 81, höjd 80 cm.
Något slitage. Ställvis blekt. Fanerskador. Nyckel saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor