Theo Tobiasse

(Frankrike, 1927-2012)
Theo Tobiasse
(Frankrike, 1927-2012)

Theo Tobiasse, Figurkomposition med clowner.

Signerad med blyerts och numrerad LXIV/CL. Färglitografi. Ramad utan glas. Bildyta 49,5 x 66 cm.

Fläckar i marginalen. Ramningen saknar glas.

Konstnär

Utropspris
2 500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?