Claes Oldenburg

(Sverige/USA, 1929-2022)
Claes Oldenburg
(Sverige/USA, 1929-2022)

Claes Oldenburg, "Picasso Cufflink". Ur portofolion "Hommage à Picasso".

Färglitografi, 1974, signerad 54/90. Tryckt av Landfall Press, Chicago. Bladstorlek 91,5 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Klubbat pris
5 100
450
470
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
23 apr 18:15
5 100 SEK
23 apr 18:15
5 000 SEK
23 apr 18:14
4 900 SEK
23 apr 18:11
4 700 SEK
23 apr 18:11
4 500 SEK
23 apr 18:11
4 500 SEK
23 apr 18:09
4 200 SEK
23 apr 18:09
4 000 SEK
23 apr 18:09
3 900 SEK
23 apr 18:08
3 700 SEK
21 apr 13:24
3 500 SEK
16 apr 23:18
500 SEK
16 apr 21:58
300 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801