Philip von Schantz

(Sverige, 1928-1998)
Philip von Schantz
(Sverige, 1928-1998)

Philip von Schantz, "Tidig morgon".

Signerad med blyerts och numrerad 37/80. Färglitografi, 1992. Bildyta 49 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

1 000
88
93
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
28 maj 11:21
1 000 SEK
28 maj 10:00
650 SEK
27 maj 16:28
600 SEK
25 maj 9:19
500 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23