Serigrafi, 1973, signerad och numrerad 39/50. Bildstorlek 57 x 43 cm.
Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.
Klubbat pris
200
2 294
209
Utropspris
250 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (5 bud)
24 apr 17:34
200 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 apr 17:33
190 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 apr 17:32
180 EUR
17 apr 18:08
100 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
17 apr 17:17
55 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1