Färglitografi, 1954, signerad 102/220. Tryckt hos Desjobert, Paris, utgiven av La Guilde de la Gravure, Paris-Zürich 1954. P. 50 x 34 cm.
Ej examinerad ur ram, gulnad.
Klubbat pris
5 200
459
479
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
24 apr 14:00
5 200 SEK
24 apr 14:00
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
24 apr 12:18
4 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 apr 11:35
4 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
22 apr 22:48
4 200 SEK
22 apr 22:43
4 000 SEK
22 apr 22:43
3 800 SEK
22 apr 22:29
3 600 SEK
22 apr 22:29
3 400 SEK
22 apr 17:33
3 200 SEK
21 apr 17:15
3 000 SEK
18 apr 15:26
1 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
18 apr 10:03
550 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1