Mulberry, väska "Del Rey"
Läder, detaljer i gulmetall, utvändigt ett fack med dragkedja, invändigt tygfordrad med ett stort fack samt två mindre avrav ett med dragkedja, märkt "MULBERRY", numrerad plakett, ca 32,5x11x24 cm
Bruksslitage. Smärre fläckar. Mjuka veck. Nyckel till lås saknas.