Sängbord, ett par, AB Emmaboda Möbelfabrik, 1950/-60-tal.

Teak och teakfaner. En låda i sarg, märkta med stämpel. Genombruten tidningshylla. Längd 37. Bredd 48. Höjd 53 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Klubbat pris
4 920
429
449
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
24 apr 19:20
4 920 SEK
8
24 apr 19:20
4 720 SEK
24 apr 19:19
4 520 SEK
8
24 apr 19:19
4 350 SEK
8
24 apr 19:18
4 320 SEK
24 apr 19:13
4 120 SEK
24 apr 19:13
3 920 SEK
24 apr 17:21
3 720 SEK
23 apr 21:01
3 520 SEK
23 apr 21:01
3 400 SEK
23 apr 19:18
3 310 SEK
23 apr 19:18
3 110 SEK
23 apr 19:18
3 000 SEK
23 apr 9:24
2 800 SEK
23 apr 9:24
2 600 SEK
21 apr 19:47
2 400 SEK
21 apr 11:27
1 000 SEK
21 apr 10:39
500 SEK
20 apr 11:45
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79