Bottega Veneta, väska "Hobo Bag Small".

Svart Intrecciato läder. Invändigt fodrad. Innerfack med dragkedja. Spegel. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad. ca 40 x 25 cm. Dustbag.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
800 EUR
Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13