Bottega Veneta, väska "Hobo Bag Small".

Svart Intrecciato läder. Invändigt fodrad. Innerfack med dragkedja. Spegel. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad. ca 40 x 25 cm. Dustbag.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
950
10 897
994
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (21 bud)
29 apr 19:00
950 EUR
8
29 apr 18:45
930 EUR
29 apr 15:41
910 EUR
29 apr 15:41
900 EUR
29 apr 15:41
890 EUR
29 apr 15:41
870 EUR
29 apr 11:04
850 EUR
29 apr 11:04
830 EUR
28 apr 19:13
810 EUR
28 apr 11:07
790 EUR
23 apr 20:48
770 EUR
23 apr 20:46
750 EUR
23 apr 20:46
740 EUR
23 apr 18:45
720 EUR
23 apr 18:44
700 EUR
23 apr 18:44
700 EUR
23 apr 16:56
670 EUR
23 apr 10:40
650 EUR
23 apr 10:40
640 EUR
22 apr 20:05
620 EUR
22 apr 16:58
600 EUR
Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923