carborundum, signerade och numrerade 9/75 samt 48/75, bladstorl 67x50 cm st
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
4 800
418
438
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (10 bud)
1 maj 21:13
4 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
1 maj 21:10
4 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
1 maj 21:07
4 400 SEK
1 maj 20:39
4 200 SEK
1 maj 19:22
4 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1 maj 19:21
3 800 SEK
1 maj 19:21
3 600 SEK
30 apr 23:01
3 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
30 apr 18:53
3 200 SEK
28 apr 10:48
3 000 SEK