Ingegerd Silow, matta, rölakan, signerad IS, ca 234x168 cm
Bruksslitage. Skadade fransar.
Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (3 bud)
26 apr 14:04
2 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
26 apr 11:39
2 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
25 apr 22:54
2 000 SEK