Litografier signerade daterade och numrerade 96 E/A, bildyta 29x47 cm vardera
Ej examinerad ur ram.
Klubbat pris
1 800
158
168
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
15 maj 22:53
1 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
15 maj 22:53
1 500 SEK