Taklampa, 1950/60-tal.

Taklampa, 1950/60-tal.

Stomme av mässing med sex kupor av gjutet klarglas. Diameter 50, höjd 55 cm.

Ej funktionstestad. Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?