Matbord 1960-tal

Matbord 1960-tal

Teak, holländskt utdrag à 52 cm vardera, ca 130x90x74 cm

Bruksslitage. Repor. Smärre fläckar. Blekt.

Utropspris
3 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?