Juho Karjalainen

(Finland, Född 1947)
Juho Karjalainen
(Finland, Född 1947)

Juho Karjalainen, "Poika ja hymypoika".

Etsning, 1998, signerad och numrerad 9/100 Tpl'a. Plåtstorlek 41,5 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?