Urnor, ett par cloisonné, 1900-talets början.

Balusterformade med dekor i turkos, grön, röd, rosa, vit och svart emalj av blommor. Höjd 30,5 cm.

Förstärkta i botten. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK