Franco Costa

(Italien, 1934-2015)
Franco Costa
(Italien, 1934-2015)

Franco Costa, "Head up to keep clear".

Signerad Franco Costa och numrerad 146/250. Färgserigrafi. P. 79 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram. Något vågigt papper. Fläckar. Spricka i glaset.

Klubbat pris
4 800
436
457
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
14 jun 19:24
4 800 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?