Matbord, 1900-talets mitt.

Matbord, 1900-talets mitt.

Runt bord fanerat med mahogny. Två iläggsskivor. Längd 120-221, bredd 120, höjd 73,5 cm.

Smärre slitage. Märken.

Utropspris
3 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?