Soffbord 2 dlr sent 1900-tal/2000-tal

Svart marmor, ca 71-110x70x35 cm samt 31-70x70x35 cm

Bruksslitage. Repor. Ett ben lagat

Klubbat pris
1 900
173
181
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
13 jun 20:33
1 900 SEK
13 jun 14:25
1 800 SEK
10 jun 19:02
1 500 SEK
8 jun 20:58
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?