Soffbord sent 1900-tal

Soffbord sent 1900-tal

Lös skiva av grön marmor på benställning av svartlackerad metall, ca 140x45x36 cm

Bruksslitage. Obetydligt nagg. Repor.

Klubbat pris
7 700
680
724
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
22 jul 19:40
7 700 SEK
22 jul 19:40
7 507 SEK
22 jul 19:40
7 500 SEK
22 jul 19:39
7 300 SEK
22 jul 19:39
7 100 SEK
22 jul 19:39
7 100 SEK
22 jul 19:39
6 900 SEK
22 jul 19:39
6 700 SEK
22 jul 19:39
6 500 SEK
22 jul 19:37
6 300 SEK
22 jul 19:36
6 100 SEK
22 jul 19:36
6 000 SEK
22 jul 19:36
5 800 SEK
22 jul 19:35
5 600 SEK
22 jul 19:35
5 500 SEK
22 jul 19:35
5 400 SEK
22 jul 19:34
5 200 SEK
22 jul 19:34
5 000 SEK
22 jul 19:33
4 900 SEK
22 jul 19:33
4 700 SEK
22 jul 19:33
4 500 SEK
22 jul 19:33
4 500 SEK
22 jul 19:33
4 300 SEK
22 jul 19:33
4 300 SEK
22 jul 19:32
3 900 SEK
22 jul 19:32
3 700 SEK
22 jul 19:32
3 500 SEK
22 jul 19:32
3 300 SEK
22 jul 19:32
3 100 SEK
22 jul 19:32
2 900 SEK
22 jul 19:31
2 700 SEK
22 jul 18:09
2 500 SEK
22 jul 15:28
2 200 SEK
22 jul 15:28
2 000 SEK
22 jul 14:49
1 800 SEK
19 jul 21:51
1 000 SEK
16 jul 21:58
500 SEK
16 jul 20:39
350 SEK
15 jul 23:31
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?