Soffbord sent 1900-tal/2000-tal

Stomme av MDF fanerad med sten, ca 100x100x30 cm

Bruksslitage. Repor. Obetydligt nagg.

Klubbat pris
1 800
164
171
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
14 jun 18:45
1 800 SEK
14 jun 8:48
1 500 SEK
9 jun 12:33
1 000 SEK
8 jun 23:22
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?