PG Thelander, Utan titel.

PG Thelander, Utan titel.

Signerad med blyerts och numrerad 55/200. Etsning. P: 23,5 x 31,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

500
45
47
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
13 jul 17:32
500 SEK
8 jul 9:08
400 SEK
8 jul 0:05
300 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?