Bottega Veneta, portfölj.

Bottega Veneta, portfölj.

Brunt Intrecciato-läder med top-handle handtag. Ett dragkedjeförsett ytterfack. Invändigt två fickor. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY".
Ca 40 cm x 30 cm x 8 cm.

Slitage. Märken. Smärre nötskador.

4 200
371
395
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
25 jul 20:56
4 200 SEK
23 jul 16:32
4 000 SEK
22 jul 9:48
3 800 SEK
22 jul 9:39
3 600 SEK
20 jul 9:48
3 400 SEK
20 jul 7:07
3 200 SEK
19 jul 8:57
3 000 SEK
19 jul 8:01
2 000 SEK
18 jul 18:58
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?