Fåtölj med fotpall, Sverige, 1960-tal.

Stomme i bok. Stoppad klädd sits. Sitthöjd 36 cm, höjd 95 cm.

Märken. Slitage. Smärre fläckar.

Auktionen avslutas
15 timmar 8 minuter
1 000
89
95
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 100 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
15 jul 15:19
1 000 SEK

Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H127
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?