Skrivbord Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft

Fanerat med mahogny och rotfaner, delvis klädd skiva, sarg med lådor, kortsida med utdragbara skiva, ca 131x72x77 cm Nyckel finns.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken. Skiva på kortsida trög vid utdrag.

Utropspris
4 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?