Einar Bäckströms Metallvarufabrik

(Sverige, Grundat 1918)
(Sverige, Grundat 1918)

Einar Bäckströms Metallvarufabrik, golvlampa 1940/50-tal

Mässing, total höjd ca 146 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repa.

Utropspris
3 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?