FOLKDRÄKT FÖR KVINNA, Västerfärnebo 1960-tal. Ca storlek 44.

Bindmössa, sjal, väska, förkläde, 2 blusar, liv, kjol samt strumpor. Ligger i liten resväska.

Lite bruksslitage.

Utropspris
3 000 SEK