PARTI AFFISCHER, 3 st, 1900-talets andra hälft.

Ola Billgren, Emilio Gallo, 89,5 x 62.
"LOVE IN BLUE", 84 x 60,5.
Gillis Häägg, "Fantasy Girls: 'Autumn'", 45 x 44,5.

Skador och veck.

Utropspris
800 SEK