Sidobord, ett par, sent 1900-tal.

Benställning av mässing i form av stegrande hästar. Löst liggande glasskivor med rundade hörn. 60 x 60, höjd 48 cm.

Visst slitage. Märken. Repor. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13