Jan Szancenbach, "Niebieskie Owoce" (Blå frukter)
Signerad Szancenbach och daterad 62. Duk 75 x 100 cm.
Smärre ytsmuts. Färgbortfall. Rispor.
FPMW II, Festiwalu Polskiego Malarstwa Wspolczesnego, Stettin (Szczecinie), Polen (Festival of Polish Contemporary Painting in Szczecin), 1962.