Madeleine Pyk – en samling F769

Ulla Virta

(Finland, Född 1946)
Ulla Virta
(Finland, Född 1946)

Ulla Virta, "Verkligen besviken".

Signerad Ulla Virta och märkt Tpl'a 3/3. Träsnitt, 2009. Bladstorlek 70 x 49,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galleria Becker, Jyväskylä 2009.

Utropspris
250 EUR