Bottega Veneta, väska, "Olimpia".

Väska i vävt intrecciato läder. Handtag med kedja i metall. Invändigt fodrad samt tre innerfickor varav en dragkedsförsedd. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" och numrerad.
Ca 29 cm x 20 cm x 10 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
600 EUR