Ring, 18K vitguld med briljantslipad diamant 1.96 ct. Medföljande IGI report

Diamant 1.96 ct E/vs1 enligt medföljande IGI report nr 617422464. Diamant med inskription. Sidostenar briljantslipade diamanter totalt ca 0.59 ct. Storlek 17.5/55. Vikt 9 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
180 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06