Diamant 1.96 ct E/vs1 enligt medföljande IGI report nr 617422464. Diamant med inskription. Sidostenar briljantslipade diamanter totalt ca 0.59 ct. Storlek 17.5/55. Vikt 9 g.
Obetydligt ytslitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.