Sängbord, ett par, 1920/30-tal.

Ådringsmålade i valnötsimitation. Skåpsdörrar med stiliserad dekor. Bredd 37, djup 40, höjd 62 cm.

Slitage. Fläckar. Färgbortfall. Delvis maskstungen.

Utropspris
2 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13