Axel Fridell, "Etsarateljé".
Etsning och torrnål, 1932. IV état från den osignerade upplagan för Föreningen för Grafisk Konst 1943. P. 30,3 x 20 cm.
Ej examinerad ur ram.
H.333.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10