Bord, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Rund bordsskiva med hylla undertill. Skuren dekor. Höjd 75 cm, diameter 70 cm

Senare målning. Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR