Bordslampor, ett par, modell Nr 69, mässing, Enco, 1900-talets andra hälft.

Bordslampor av mässing. För en ljuspunkt vardera. Märkta. Höjd 44 cm. Medföljande textilskärmar.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Jan Ekman
Jan Ekman
+46 (0)70 267 09 23

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13