Fällbord, 1800-tal.

Fällbord, 1800-tal.

Mahogny. Rund skiva med gallerkant i mässing, fällbar. Tredelad pelarfot. Diameter 60 cm, höjd 63-93 cm.

Repor. Märken. Renoverad. Kompletterad. Avkortat.

Utropspris
2 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13