Céline

(Frankrike, Grundat 1945)
Céline
(Frankrike, Grundat 1945)

Céline, väska, "Trio Bag".

Väska i svart läder med detaljer i guldfärgad metall. Justerbar axelrem. Tre dragkedsförsedda fickor. Märkt "CÉLINE made in Italy" och numrerad. Dustbag. Ca 21 cm x 15 cm. Dustbag.

Ställvis slitage. Nötta kanter.

Utropspris
2 500 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13