Juhani Linnovaara

(Finland, 1934-2022)
Juhani Linnovaara
(Finland, 1934-2022)

Juhani Linnovaara, Vägen.

Signerad med blyerts J. Linnovaara. Serigrafi, numrerad 54/100. Bildstorlek 95 x 66.

Smärre slitage. Smuts och slitage på passepartout. Ram utan glas

Utropspris
500 EUR

Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13