Bottega Veneta, "Pouch Clutch"

2000-tal, skinn, magnetisk öppning, märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY", ca 38 x 18 x 17 cm, dustbag.

Bruksslitage. Smärre ytsmuts.

Utropspris
6 000 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13