2000-tal, skinn, magnetisk öppning, märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY", ca 38 x 18 x 17 cm, dustbag.
Bruksslitage. Smärre ytsmuts.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10