Kalebassformad, underfång i magenta med innesluten abstrakt dekor, överfång i klarglas. Signerad Orrefors 9725-81 Heléne Krantz Unique 2003. Höjd 26 cm.
Obetydligt ytslitage.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10