Sigfrid August Keinänen

(Finland, 1841-1914)
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)

Sigfrid August Keinänen, Barn på en trädgren.

Signerad S.A.K och daterad -82 (odytligt datering). Tuschlavering, 40,5 x 22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläck.

Utropspris
250 EUR
Eino Ailoranta
Eino Ailoranta
Assisterande värderare
+358 (0)50 4764775

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13