Sigfrid August Keinänen, Barn på en trädgren.
Signerad S.A.K och daterad -82 (odytligt datering). Tuschlavering, 40,5 x 22,5 cm.
Åldersrelaterat slitage. Fläck.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–12+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 10–13+358-9-668 91 10